𝐊𝐔𝐁𝐀 𝐖𝐘𝐆𝐑𝐀Ł 𝐖 𝐎𝐁𝐈𝐄𝐑𝐖𝐈

Na tym turnieju wygraliśmy wszyscy i to zwycięstwo dedykujemy Kubusiowi z Olszewki Gmina Lelis. Do końca zbiórki brakowało już niewiele, więc pomagali piłkarze, kibice, rodzina, znajomi i przyjaciele. To był piękny finał zbiórki Siepomaga.pl: „Winda dla Jakuba” w Obierwi. To Kuba jest największym zwycięzcą naszej inicjatywy.

Drużyny o wielkich sercach i ludzie dobrej woli dokonali tego, zebrali kwotę ミ💖 𝟏𝟐.𝟕𝟐𝟖,𝟎𝟗 𝐳ł 💖彡, która starczy na zakup i montaż windy. Wpisowe od drużyn, licytacje, wrzucali do puszki wszyscy uczestnicy tego wydarzenia. Strefa gastronomiczna przygotowana przez KWG z Olszewki „Olszewianki” i danie grillowe przygotowane przez ekipę Projekt Radomir pod okiem szefa kuchni Jarosława cieszyły się dużą popularnością. Nie zabrakło też wielu atrakcji dla najmłodszych: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, quiz z nagrodami, z Chudka alpaki i na motorach chłopaki z Galloping Bulls Ostrołęka, a nawet nasz nowy dzielnicowy z KMP Ostrołęka Policja Ostrołęka.

LZS Obierwia, AP Lelis, Drwalex Białobiel, LZS Łęg Przedmiejski, SBZ Moto, Czarnia, Chudek, Tamers Olszewo-Borki to drużyny które zagrały w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej w kategorii open.

Najlepsi z nich to:

I – Chudek

II – Tamers Olszewo-Borki

III – SBZ Moto

IV – AP Lelis

Najlepszy strzelec – Bartosz Rogoziński Tamers

Najlepszy bramkarz – Daniel Dziekoński SBZ Moto

Najlepszy zawodnik – Dominik Stachalek Chudek

Sędziowali – Mirosław Stworzyjan, Dariusz Mróz, Jerzy Dawid

Spiker/pomoc medyczna – Jacek Dębski

To wydarzenie pokazało, że razem możemy robić wspaniałe rzeczy, a uśmiech Kuby był dla nas największą nagrodą! Sekretem sukcesu jest zgrany zespół. Serce się raduje, że ludzie chcą razem działać w szczytnym celu. Warto łączyć ludzi niech działają razem!

Charytatywny turniej piłki nożnej Gramy dla Jakuba odbył się w Obierwi w słoneczną niedzielę 12 maja 2012 r.

Fot. R.N.

Skip to content