DZIAŁACZ ROKU 2021

Na uroczystej gali w Ostrołęckim Centrum Kultury w dniu 7 marca 2022 r., Robert Niedzwiecki otrzymał nagrodę DZIAŁACZ ROKU 2021. W plebiscycie portalu Moja Ostrołęka pn. SPORTOWIEC ROKU 2021 kapituła konkursu zdecydowała o wyróżnieniu właśnie prezesa stowarzyszenia Projekt Radomir.

Jego różnorodne przedsięwzięcia, także te sportowe, zostały zauważone i docenione. Samo działanie dla innych to już dla niego satysfakcja. Nagrody i wyróżnienia są jednak dodatkową motywacją. Wspierany przez nasze stowarzyszenie realizuje swoje pomysły, które cieszą się zainteresowaniem nie tylko w naszym regionie. Do opisu jego osobowości pasuje stwierdzenie, że „Działacze są zdecydowanie niezależni i znacznie bardziej niż stabilności i poczucia bezpieczeństwa potrzebują kreatywności i swobody.”

Sukces to składowa wielu czynników. Dobry kontakt i współpraca z takimi mediami jak Moja Ostrołęka. Wsparcie lokalnych samorządów, tj. Gmina Lelis, Powiat Ostrołęcki i Miasto Ostrołęka oraz wielu sponsorów dodaje nam skrzydeł, a nasze działania są coraz lepsze. Działajmy wszyscy razem, tak aby mieć realny wpływ na poprawę zadowolenia z miejsca, w którym mieszkamy.

VIVAT RADOMIR‼️ KU CHWALE KURPI‼️

Skip to content