DZIEŃ DZIECKA Z RADOMIREM

To już tradycja, że Radomir z gminy Lelis działa bardzo prężnie szczególnie dla dzieci. W Obierwi na Orliku 30 maja 2021 r., odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, czyli kolejna edycja turnieju piłki nożnej Radomir Cup 2021.

Stowarzyszenie Projekt Radomir jest organem prowadzącym Klub Aktywnych Dzieciaków, a inicjatywy Radomira są znane i lubiane w okolicy. W ostatnią niedzielę maja w Obierwi świętowano Dzień Dziecka na sportowo. W turnieju piłki nożnej dla drużyn mieszanych wzięło udział sześć zespołów. W trakcie rywalizacji dzieci korzystały z dmuchanych zjeżdżalni. Dla każdej drużyny były przygotowane wspaniałe prezenty, nagrody, słodycze i gadżety, bo radość i uśmiech dziecka to skarb bezcenny.

Rywalizacja w turnieju RADOMIR CUP 2021 zakończyła się następująco:

1. Kurpie na Luzie – Łęg Starościński 13 pkt.

2. Klub Sportowy Jantar Ostrołęka10 pkt.

3. Kurpiowska Akademia Sportowa 7 pkt.

4. ULKS Ołdaki 5 pkt.

5. Nowa Wieś Błękitni 3 pkt.

6. Klub Aktywnych Dzieciaków 2pkt.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Kacper Nalewajk (Kurpie na Luzie)

Najlepszy bramkarz: Zuzanna Rak (KS Jantar Ostrołęka)

Najlepszy zawodnik: Dominik Kłos (Kurpiowska Akademia Sportowa)

Najlepsza zawodniczka: Zuzanna Siemborska (ULKS Ołdaki)

Imprezę Radomir Cup 2021 wsparły lokalne firmy i instytucje: Gmina Lelis, Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie, Rada Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie, Radny gminy Lelis Kamil Stepnowski, Radny Powiatu Ostrołęckiego Artur Kozłowski, Elektro-Energetyka Michał Stepnowski, hurtowniapilkarska.com, Multi Ubezpieczenia, AgamaTeam, U Tereski, 512, Funzone Paintball Olszewka, Pizzeria Fantazja, Bajerant Serwis GSM, Stan-Oil Kempisty, GS u Kingi, Policja Ostrołęka i kilku bardzo szczodrych anonimowych darczyńców. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację i super zabawę.

Skip to content