E-SPORT W LELISIE – FC24 XBOX

W gminie Lelis e-sport cieszy się także dużą popularnością. Do trzeciej edycji świątecznego turnieju tzw. Fify, dzisiaj FC 24, na konsolę Xbox zgłosiło się 24 uczestników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 16 oraz 16+. Przed ekranami pojawili się zawodnicy, którzy są z nami od pierwszej edycji i zawsze czekają na nasze wydarzenie. Nie zabrakło też wiernych kibiców, sympatyków, rodziców, kolegów i przyjaciół, którzy kibicowali swoich ulubieńcom.

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ FC 24 rozegrany w sobotę 25 listopada br., na dwóch ekranach w sali widowiskowej Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie wyłonił następujących faworytów:

KATEGORIA DO LAT 16:

I – Adam Stolarczyk

II – Bartosz Zyśk

III – Aleks Bieńkowski

IV – Bartosz Cichocki

KATEGORIA 16+

I – Szymon Sakowski

II – Michał Sikora

III – Michał Polewaczyk

IV – Karol Stolarczyk

Puchary najlepszym zawodnikom wręczyli: Katarzyna Dobkowska-Wiśniewska dyrektor CK-BiS, Kamil Stepnowski – Radny Gminy Lelis i Jakub Staśkiewicz Zabiegany Kurpś pomysłodawca tej fajnej inicjatywy, członek stowarzyszenia Projekt Radomir. Turniej rozgrywany był pod patronatem Gmina Lelis, puchary ufundowało CK-BiS, a nagrody specjalne czyli gry FC24 ufundowali Kamil Stepnowski i Robert Niedzwiecki. Przekąski i pyszny poczęstunek przygotowała Gosia, Filip i Hania Staśkiewicz. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i super rywalizację oraz gratulujemy najlepszym e-sportowcom. Zapraszamy za rok!!!

Skip to content