MAJÓWKA NA BIAŁEJ GÓRZE

Na łonie natury w miejscowości Łęg Starościński jest piękne miejsce nad rozlewiskiem starorzecza Narwi zwane przez mieszkańców Białą Górą. Są jeszcze osoby które pamiętają, że była tam plaża tętniąca życiem. Lubimy takie historie dlatego w sobotę 14 maja br., włączyliśmy się w organizację wydarzenia „Majówka na Białej górze” w Łęgu Starościńskim.

„Majówka na Białej górze” w Łęgu Starościńskim to było spotkanie z piękną naturą, gdzie głównymi tematami były: REKREACJA, EKOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO. W programie było wiele atrakcji, w tym m.in.: spacer ekologiczny, przejażdżki quadami, dmuchana zjeżdżalnia, pokaz sprzętu rekreacyjnego i ratowniczego, ognisko integracyjne, miła atmosfera i dobra zabawa. Największe wsparcie otrzymaliśmy z Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku Zarząd Zlewni w Ostrołęce. Za udział w naszym przedsięwzięciu dziękujemy również: Stowarzyszenie Ekomena, Policja Ostrołęka, WOPR Ostrołęka, Aqua Marina – ISUP Polska, Nad Rozogą Kółko Rolnicze, sklep Na zdrowie.

Swoją cegiełkę dołożyli: Kamil Stepnowski – Radny Gminy Lelis, sklep U Tereski, Restauracja Klassic. To wydarzenie to doskonały przykład na to, że dobra współpraca nie potrzebuje budżetu. Atrakcji nie brakowało i każdy poczuł, że Gmina Lelis ma potencjał na stworzenie miejsca do rekreacji dla mieszkańców i turystów. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i pozdrawiamy wspaniałych gości z grupy Asfaltlove Dziki.

Skip to content