MOTOSERCE 2023 W RZEKUNIU

Motoserce to Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. MOTOSERCE nie jest organizacją, ani stowarzyszeniem. Jest Ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania.

Wspólne działanie w szczytnym celu dało wspaniały efekt. Parada motocykli, koncerty, dmuchane atrakcje dla dzieci, super nagrody dla krwiodawców w tym elektryczny skuter. Ludzie dobrej woli i wspaniali sponsorzy pokazali wielką MOC. DZIĘKUJEMY‼️

Głównym celem wydarzenia była zbiórka krwi, w akcji wzięło udział kilkuset krwiodawcow – dziękujemy ❤️.

W szczytnym celu zagrali dla nas: Droga Na Ostrołękę, Piotr Grzyb, Aneta Żebrowska i MADMA 🎸🎤🥰. Dla najmłodszych uczestników atrakcje przygotowała Agama Team. Całe wydarzenie uświetniły stoiska KGW Nowa Wieś Wschodnia, Susk Nowy, Ławy i Drwęcz, na których można było skosztować pyszności🍿😋😍. Nie zabrakło też food tracków 🌭🍔🍦😊. W akcji wziął udział Zespół Szkoł nr 2 w Ostrołęce i DKMS ❤️. Dla uczestników odbył się pokaz jazdy ekstremalnej na motocyklu i symulacja wypadku przygotowana przez OSP Rzekuń. Głównym punktem programu była parada motocykli 🏍🏍🏍ulicami Rzekunia i Ostrołęki 😎. Młodzi tancerze 💃🧖Uczniowskiego Klubu Sportowego ATRIA zaprezentowali swój program artystyczny 😊. Było magicznie 🤩. Wspomnieć należy również o alpakach🦙, które odwiedziły MOTOSERCE i zachwyciły nie tylko najmłodszych 🤗 od apakoterapia NARSENA❤️. Dla 💪 uczestników gotowych sprawdzenia swoich sił odbył się konkurs przeprowadzony przez SPEED- szkoła nauki jazdy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Rzekuń Bartosza Podolaka. Współorganizatorem był Powiat Ostrołęcki. Partnerem wydarzenia Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Organizatorzy: Perun Ostrołęka, Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, Agama Team, Projekt Radomir, ZOG w Rzekuniu, OSP Rzekuń.

Wydarzenie odbyło się 3 czerwca 2023 r., w Rzekuniu.

Skip to content