MOTOSERCE W RZEKUNIU

To już XV edycja tej szlachetnej imprezy, dlatego nie mogło i nas na niej zabraknąć. Motoserce 2023 Rzekuń wspiera wiele osób, firm i instytucji, w tym także nasze stowarzyszenie.

„MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa”.

Tegoroczna akcja krwiodawcza organizowana przez Klub Motocyklowy Perun Ostrołęka odbędzie się w Rzekuniu w sobotę, 3 czerwca. Zapowiada się wspaniała impreza z wieloma atrakcjami i nagrodami dla krwiodawców. Ambulans, w którym będzie można oddać krew będzie dostępny dla chętnych krwiodawców od godziny 10:00 do 15:00. Czerwony ambulans obecny na pikniku to nie jedyne miejsce, gdzie można przyłączyć się do akcji. MOTOSERCE można wesprzeć oddając krew w punkcie krwiodawstwa funkcjonującym przy ostrołęckim szpitalu.

Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Ostrołęcki, a Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski.

𝗣𝗿𝘇𝘆𝗯𝘆𝘄𝗮𝗷𝗰𝗶𝗲 𝗶 𝗸𝗿𝗲𝘄 𝗼𝗱𝗱𝗮𝘄𝗮𝗷𝗰𝗶𝗲!!!

Skip to content