PŁYWANIE NA BYLE CZYM W KAMIANCE

Niedziela jest dobra na rodzinny piknik, pływanie na byle czym i muzykę szanty oczywiście nad rzeką Narew w Kamiance Gmina Rzekuń.

𝐒𝐩ł𝐲𝐰 𝐧𝐚 𝐁𝐲𝐥𝐞 𝐂𝐳𝐲𝐦 𝐊𝐚𝐦𝐢𝐚𝐧𝐤𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 to druga edycja popularnej imprezy nad rzeką Narew. Dużo atrakcji i dobrej zabawy zagwarantowali organizatorzy również w tym roku. Do rywalizacji w konkursie zgłosiło się 10 jednostek pływających: Topielec, Zwierzotratwa, Flinstonowie, Łajba Adama, Wonder Women, Granica, SUB Długosiodło, KGW Kamianka, Jaszcząb i Pływający dywan. Rundę honorową pokonały również załogi z Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu i Urzędu Gmina Rzekuń z kapitanem wójtem Bartosz Podolak Wójt Gminy Rzekuń.

Komisja konkursowa oceniła konstrukcje pływające przed startem, wszystkim zmierzono czas pokonania trasy i podsumowano klasyfikację następująco:

I – Flinstonowie

II – Jaszcząb

III – Zwierzotratwa

Po wręczeniu nagród i dekoracji najlepszych na scenie odbył się przegląd muzyki szanty. Dla zebranej publiczności zagrały takie zespoły: Ania i Tomek Trust, Jerzy i Albert Frąckiewicz, Jacek Frydrych, Gondolierzy z Chodzieży i To Nie My.

Ania i Tomek Trust z Koszalina oczarowali nie tylko publiczność ale również jury konkursu i wygrywają drugi przegląd szanty w Kamiance. Drugie miejsce załatwił tacie mały Albert Frąckiewicz, a na trzecim wylądowała formacja To Nie My.

Na zakończenie dwa piękne koncerty gwiazd z górnej półki czyli Cztery Refy i Mietek Folk. Pięknie się działo w Kamiance w tym roku!!!

Organizatorzy: Gmina Rzekuń, Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, stowarzyszenie Projekt Radomir oraz AgamaTeam.

Współorganizatorzy: Powiat Ostrołęcki, Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Skip to content