POLÓWKA 2021

W sobotę 21 sierpnia 2021 r. na łące pod lasem odbyła się kolejna edycja turnieju piłki siatkowej na trawie. Turniej w tym roku wspierany był przez Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski, a nagrody dla drużyn ufundował Powiat Ostrołęcki.

Zawodnicy rywalizowali w 4 grupach na dwóch trawiastych boiskach. W tym roku byli z nami:Kurpie na Luzie, Lelis Legends, Huragan Ostrołęka, Bimber Boys, Jeszcze Młodzi, KMWTW, Boiskowi Szatani, Cepelia, Zielona Obierwia, LZS Obierwia, Fc Promil Olszewka, Dream Team Wąsewo, For Fun Ostrołęka, Łęg Team.Po zaciętym finale wygrała drużyna Jeszcze Młodzi na czele z Wiesławem Idzikowskim pokonując Dream Team Wąsewo. Trzecie miejsce zdobył Lelis Legens, a czwarte Łęg Team. Wybrano też najlepszego zawodnika, którym okazał się Artur Urbanowski z Wąsewa i najlepszą zawodniczkę Martę Mierzejewską z drużyny Foru Fun.

W trakcie odbyły się gry i zabawy dla dzieci, które również zostały nagrodzone za aktywne uczestnictwo w konkurencjach przygotowanych przez AgamaTeam. Na zakończenie turnieju super zabawa taneczna z zespołem InVox i potańcówka pod gwiazdami.

Zapraszamy już za rok, bo będzie się działo!!!

Skip to content