POLÓWKA W OBIERWI

To była gorąca sobota, gorąca atmosfera i gorąca scena z muzyką do wspólnej zabawy. W Obierwi 27 sierpnia odbyła się 6. edycja turnieju piłki siatkowej na trawie czyli POLÓWKA 2022. Moc atrakcji dla każdego, małego i dużego i bardzo atrakcyjny program. W trakcie imprezy organizatorzy przygotowali, m.in.: turniej strzelecki Funzone Paintball Olszewka, pokaz freestyle football Adrian Duszak, pokaz fitness Natalia Mróz i koncerty zespołów muzyki tanecznej: Zespół M I N I M A L i Nika Disco. Do tego strefa z dmuchańcami, gry i zabawy z nagrodami dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne. Wydarzenia zakończyło się potańcówką pod gwiazdami ze specjalnym udziałem Artur Arcos, który rozruszał świetnie imprezę.

Polówka to jednak przede wszystkim turniej siatkówki na trawie. Na polanę w Obierwi w upalny dzień dojechało 10 drużyn: Lelis Legends, Uła Bakuła, Bimber Boys, Radomir Team, Blok Ekipa, Intrade BVT, KRAB, Fc Promil Olszewka, Łęg Team, Turbo Knury. Siatkarze to już nie tylko przedstawiciele powiatu ostrołęckiego ale także goście z Legionowa. Po zaciętych eliminacjach grupowych turniej rozstrzygnął się następująco:

I – Intrade BVT Legionowo

II – Uła Bakuła Baranowo

III – Blok Ekipa Łęg Przedmiejski

IV – Łęg Team Łęg Starościński

Wybrano też najlepszego zawodnika: Robert Kowalczyk Uła Bakuła i najlepszą zawodniczkę: Aleksandra Feldo Intrade BVT.

Impreza obyła się pod patronatem honorowy Starosty Ostrołęckiego. Nagrody dla najlepszych drużyn ufundował Powiat Ostrołęcki. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content