SENANS FILMOWY DLA DZIECI

W plenerze, pod wiatą czy w szkole z mamą lub tatą bawią się doskonale. Różnicy nie robi im to wcale, gdyż efekt końcowy zachwyca młodego widza. Tak więc był dobry film, popcorn dla każdego i miła atmosfera koleżanko, kolego.Tak właśnie było w Obierwi w piątek 5 listopada 2021 r., podczas wydarzenia KINO W SZKOLE zrealizowanego przez stowarzyszenie Projekt Radomir. Dzieci po zakończonym seansie wychodziły zadowolone z uśmiechem na twarzy, a wartość to bezcenna dla organizatora. Film pt. „Luca” podobał się najmłodszym uczestnikom i ich rodzicom.

Super że Szkoła Podstawowa w Obierwi jest otwarta na współpracę, która przynosi efekty. Dziękujemy Pani dyrektor Agnieszka Szczubełek za udostępnienie sali kinowej;)

Przedsięwzięcie pn. „Proszczepienne sąsiedzkie KINO plenerowe antycovidove” dofinansowano w ramach projektu Mazowsze Lokalnie realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie SOKiAL oraz Fundację Fundusz Współpracy ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz budżetu Województwa Mazowieckiego.

Skip to content