ŚWIĘTO BIEGANIA W OBIERWI

Ale Kurde nam to wyszło… tak nie było profesjonalnie i wiele elementów trzeba dopracować. Takim zespołem jednak możemy zrobić wszystko. Współpraca z LKS – Kurpie na Luzie też się pięknie rozwija więc możecie tylko wyczekiwać kolejnych wspólnych inicjatyw.

Bieg ku pamięci Stanisława Dzięgielewskiego w Obierwi miał na celu wspomnienie i uczczenie 10 rocznicy śmierci pierwszego kurpiowskiego maratończyka. Bieg miał charakter koleżeński i nie chodziło tu wcale o wyniki, ale o aktywne spędzenie wolnego czasu w miłej, rodzinnej atmosferze. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób w tym 88 wystartowało na trasę. Trasa przygotowana była na 5 i 10 km w pięknych okolicznościach przyrody w rejonie rzeki Omulew dla biegaczy, dla nordic walking i dla spacerowiczów sama się tak pięknie wydłużyła, że wszyscy byli miło zaskoczeni i bardzo zadowoleni.

Dziękuję WSZYSTKIM zaangażowanym, obecnym na miejscu, obserwatorom, podglądaczom, osobom i instytucjom wspierającym, a w szczególności za wsparcie finansowe od Powiat Ostrołęcki.

Wielkim zaszczytem był dla nas udział rodziny Stanisława Dzięgielewskiego w tym wydarzeniu, tj.: żony Anny Dzięgielewskiej, synów: Patrycjusza Dzięgielewskiego i Dzięgielewski Rafał oraz siostry Renaty Dzięgielewskiej.

Działajmy dalej, współpracujmy i rozwijajmy się dla dobra wspólnego.

Obierwia 28.05.2023 r.

Skip to content