WIOSENNE CZAROWANIE NA KURPIACH

Szanty, country, a nawet disco polo czyli dobra wakacyjna muzyka dla każdego na koncercie Wiosenne Czarowanie w Aleksandrowie. Wakacyjna piosenka rozbrzmiewała na placu wiejskim w letni sobotni wieczór.
To była bardzo dobra zabawa dla dzieci i dorosłych w Aleksandrowie na placu wiejskim w sobotę 27 czerwca 2020 r. Fundacja Wspieramy zorganizowała wspólnie z stowarzyszeniem Projekt Radomir XIV Koncert Projektu Wiosenne Czarowanie.
Koncertem Wiosennego Czarowania powitaliśmy wakacje na Kurpiach. Druh Robert Próchnicki zaprosił wszystkich do wspólnego śpiewania piosenek nie tylko harcerskich. Na scenie pojawiły się również lokalne gwiazdy, dosłownie sam Jacek Gwiazda oraz Wojciech DudkowskiJustyna Niedzwiecka i Maja Zera.
W trakcie dmuchana zjeżdżalnia, kram z zabawkami, kolorowe balony oraz zabawa przy ognisku. Tak wielu ludzi sprawiło, że było miło. Pomagali, przygotowali, pośpiewali, przybyli i dobrze się bawili.
Koncert to sprawdzona i uniwersalna, a jednocześnie atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu i przesłania pozytywnych treści. Poprzez piosenkę i wytwarzającą się wspólnotę jej przeżywania i współuczestnictwa, jednocześnie promujący ruch harcerski oraz pokazujący łatwość współdziałania różnych organizacji i jednostek w jednym wspólnym celu. To było spotkanie pełne radości i dobrej zabawy dla wszystkich, którzy zostali oczarowani piosenką.

Czym jest projekt Wiosenne Czarowanie przeczytacie tutaj:

http://fundacjawspieramy.pl/nasze-projekty/wiosenne-czarowanie/

Jacek Gwiazda, Wojciech Dudkowski i druh Żaba Robert Próchnicki
Skip to content