ZGŁOSZENIA NA POLÓWKĘ

Wszystko zaczęło się od Polówki. To już VII edycja naszego turnieju piłki siatkowej na trawie w Obierwi. Zapisy już trwają!!!

Polówka 2023 – Turniej piłki siatkowej na trawie odbędzie się w sobotę 12 sierpnia na boiskach zlokalizowanym w Obierwi kol. Smoliska. Jak zawsze nie zabraknie również ciekawych atrakcji dla każdego. Wydarzeniu towarzyszą m.in: animacje i zabawy dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami dla dzieci, strefa gastronomiczna i potańcówka pod gwiazdami.

Turniej siatkarski zostanie rozegrany w kategorii „OPEN”. Drużyny składają się z 3 zawodników (dopuszcza się 1 osobę w rezerwie) i mogą być mieszane damsko-męskie. W zawodach mogą brać udział kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 16 rok życia.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7.08.2023 r., telefonicznie pod nr 607 084 012 lub na adres e-mail: projektradomir@gmail.com

Gwarancją udziału drużyny jest odesłanie karty zgłoszenia na adres e-mail po zapoznaniu się z regulaminem turnieju.

Polówka to bardzo popularna impreza integracyjno-sportowa w naszym regionie, więc nie czekajcie ze zgłoszeniem do ostatniej chwili. Liczba miejsc jest ograniczona.

Polówka czyli turniej piłki siatkowej na trawie to impreza sportowo-integracyjna, która po raz pierwszy odbyła się w Obierwi w sobotę 26 sierpnia 2017 roku.

Turniej siatkówki to nawiązanie do formy rozrywki z której kiedyś mieszkańcy Obierwi często korzystali. Pomimo wielu obowiązków, które były codziennością na wsi ludzie się spotykali: rozmawiali, śmiali się i dobrze bawili. Ciężkich prac polowych, czy to sianokosy, czy żniwa nie brakowało, jednak młodzież wieczorami spotykała się na polanie rozciągała siatkę i grała w siatkówkę do zachodu słońca. W trakcie rozpalali ognisko przy którym piekli kiełbaski i dobrze się bawili. W nawiązaniu do tej tradycji Stowarzyszenie „Projekt Radomir” organizuje amatorski turniej piłki siatkowej „Polówka”.

Regulamin i karta zgłoszenia drużyny do pobrania:

Skip to content